IQ Hypotéka Multi je ideální pro konsolidace hypoték a úvěrů

IQ Hypotéka Multi je nabízena společností LBBW Bank. Můžete i spojit všechny své stávající úvěry do jedné hypotéky. IQ Hypotéka MULTI vám tímto pomůže snížením měsíčních nákladů díky konsolidaci více závazků do jednoho. Nemusíte dokládat své příjmy, pokud máte po dobu minimálně osmi měsíců historii splácení bez problémů.Karel P., Chomutov: Provedl jsem konsolidaci všech dosavadních úvěrů do jedné hypotéky. Nyní mám lepší přehled v tom, co platím a co ještě zbývá zaplatit.

Pokračování textu

Hypotéka Refin umožní refinancování vašeho úvěru na bydlení

Hypotéka Refin od Wüstenrot se využívá na refinancování stávajícího úvěru na bydlení, přičemž část hypotéky lze použít i na jiný účel spojený s bydlením – modernizace, rekonstrukce apod.

Hypotéka s výhodnou úrokovou sazbou

Hypotéka Refin od Wüstenrot nabízí klientům výhodné úrokové sazby. Zvolit si můžete pevnou úrokovou sazbu na dobu 3 nebo 5 let, bonitní klienti mohou získat EXTRA úrokovou sazbu. Dále lze počítat se slevou na úrokové sazbě ve výši 0,2 % p.a. při současném sjednání zvýhodněného životního a majetkového pojištění. Minimální úrokovou sazbu lze získat už při výši hypotéky od 1,3 miliónů Kč.

Pokračování textu

Wüstenrot – Hypotéka na pronájem

Hypotéka na pronájem

Ylvers / Pixabay

Hypotéka na pronájem od společnosti Wüstenrot vám umožní si vzít úvěr na financování bydlení, které bude pronajímáno. Při posuzování hypotéky se zohledňují budoucí příjmy z pronájmů bytů.

Kde využijete hypotéku na pronájem?

Hypotéku na pronájem využijete pro koupi nemovitosti do vlastnictví, na výstavbu, dostavbu, rekonstrukci nemovitosti nebo na financování investice do objektu individuální rekreace. Dále se využívá i na vypořádání spoluvlastnických a dědických nároků k nemovitosti. Peníze z hypotéky se dají využít také na splacení úvěru dříve poskytnutého na zde uvedené účely. K hlavním výhodám hypotéky na pronájem patří jistota garantované sazby úroků i i pro další období platnosti.

Pokračování textu