SEO analýza Vašeho webu

KevinKing / Pixabay

V dnešní době je velká část úspěchu každé firmy závislá na výši návštěvnosti jejího webu. Právě na internetu se právě co nejvíce lidí snaží dozvědět informace o službách a produktech, které potřebuje. Problém je ale v tom, pokud nemáte dobrou pozici ve vyhledávačích. Je totiž dokázané, že skoro všichni si projdou jen pár nabídek na předních místech a z těch si potom vybírají. Pokračování textu

Americká hypotéka s minimem dokladů

Americká hypotéka od ČSOB představuje neúčelový úvěr, kde se provádí zajištění zástavním právem k nemovitosti. Americká hypotéka poskytuje peníze k libovolnému použití. Nikdo tedy nebude kontrolovat, co si za vypůjčené finanční prostředky pořídíte.Je ČSOB Americká hypotéka určena i pro vás?

Americká hypotéka je určena pro osoby starší 18 let. Je nutné, aby ke dni konečné splatnosti úvěru byl váš věk, anebo věk nejmladšího žadatele nižší než 70 let. Další podmínkou je vlastnit nemovitost, která bude použita k zastavení. Budou vám vypůjčeny požadované finanční prostředky, ale musíte dát do zástavy nemovitost. Pokud nedodržíte dohodnuté splácení, může dojít k exekuci na váš majetek, tedy nemovitost.

Pokračování textu

Hypotéka, kdy překlenete období bez možnosti zástavního práva

Hypotéka Klasik Plus od Raiffeisen Bank je určena pro osoby, které se nacházejí v situaci, kdy potřebují půjčit peníze, ale nemohou dočasně úvěr zajistit zástavním právem, i když jsou v době, kdy chtějí částečně nebo úplně čerpat výši úvěru. Hypotéka Klasik Plus od Raiffeisen Bank je určena k překlenutí tohoto určitého období.

Klasik Plus tvoří 2 na sobě závislé úvěry. Nejdříve získáte částečně zajištěný úvěr až na dobu 24 měsíců. Ten bude po zřízení zástavního práva k financované nemovitosti splacen hypotečním úvěrem. Budete mít jen jednu úvěrovou smlouvu, budete hradit poplatky za správu úvěru, jinak se žádné další poplatky nepočítají.

Pokračování textu